Sprzątanie biur i domów – z firmą Cleanup – Pro


Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu sprzątania mieszkań, domów i biur. Odpowiadamy za sprzątanie różnego typu obiektów o mniejszym i większym metrażu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biznesowymi, instytucjonalnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.

Nasze biuro znajduje się w Pruszczu Gdańskim, jednak zasięg działania jest znacznie szerszy i obejmuje obszar do 50 kilometrów wokół siedziby firmy. Podejmujemy się sprzątania domów i biur w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Przyjmujemy zlecenia od klientów w wielu miejscowościach w województwie pomorskim, takich jak:

 • Tczew,
 • Malbork,
 • Starogard Gdański,
 • Kartuzy,
 • Żukowo,
 • Reda,
 • Rumia,
 • Wejherowo.

 

Elastyczność, profesjonalizm, konkurencyjność

Zamów sprzątanie

Sprzątanie mieszkań i biur – filary działalności

 

Nasza działalność opiera się na trzech filarach:

Elastyczność

To od Państwa zależy, w jaki dzień i o jakiej porze zajmiemy się sprzątaniem biur, domów lub mieszkań. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu. Oferujemy zarówno kompleksowe pakiety usług, jak i pojedyncze usługi. Możemy stale opiekować się Państwa obiektami i sprzętami – kilka razy w tygodniu, codziennie lub też jednorazowo. Jesteśmy w stanie sprostać niecodziennym zadaniom, podejmujemy się sprzątania po budowie lub po remoncie.

Profesjonalizm

Wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie obsługi wykorzystywanych przez nas środków i narzędzi. Świadcząc usługi sprzątania domów i biur http://www.cleanup-pro.pl/nasze-uslugi/uslugi-dla-klienta-indywidualnego/, każdorazowo korzystamy z profesjonalnych narzędzi i środków czyszczących oraz sprawdzonych środków chemii gospodarczej. Dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i bez poprawek zrealizować powierzone nam zadania.

Konkurencyjność

Zachowujemy wysoki standard usług przy zachowaniu niskiej ceny. Współpracujemy ze sprawdzonymi hurtowniami sprzętu i chemii wykorzystywanych do realizacji zadań. Podchodzimy indywidualnie do każdej oferty.

 

Sprzątanie mieszkań, domów, biur – pakiety usług

 

Podstawą naszej oferty są trzy pakiety, w skład których wchodzą różne usługi:

 • Podstawowy – najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na standardowej usłudze sprzątania w niskiej cenie,
 • Rozszerzony – najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na gruntownym sprzątaniu,
 • Kompleksowy – najlepsze rozwiązanie, jeśli pakiet rozszerzony to dla Państwa za mało, i macie dodatkowe wymagania.

Prócz rozwiązań pakietowych – oferujemy również pojedyncze usługi oraz umożliwiamy łączenie przez klienta poszczególnych usług w jeden indywidualnie dopasowany pakiet.

Usługa może mieć charakter jednorazowy, jak i ciągły – sprzątanie obiektów w ustalonych odstępach czasu, lub codziennie.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zapewniają sobie Państwo spokój oraz gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania usługi.

 • Po naszej stronie leży wyposażenie obiektu w sprzęt do codziennego sprzątania, wraz z wyposażeniem naszych pracowników w narzędzia i środki chemiczne wykorzystywane podczas realizacji usług,
 • Możemy troszczyć się o stałą dostępność w odpowiednich miejscach różnych materiałów codziennego użytku, takich jak: papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych usług.