Sprzątanie mieszkań i biur – usługi na wysokim poziomie


Sprzątanie mieszkań i biur – usługi na wysokim poziomie

uslugi-biznes

Sprzątanie – usługi dla klientów biznesowych

Zadbamy o czystość w miejscu pracy, w biurze czy sklepie. Jest to sprawa priorytetowa, patrząc zarówno z punktu widzenia komfortu pracowników, jak i obowiązujących przepisów BHP.

 

uslugi-instytucje

Sprzątanie – usługi dla klientów instytucjonalnych

Startujemy w przetargach publicznych na bieżące sprzątanie i obsługę konserwatorską obiektów użyteczności publicznej zarówno państwowych, jak i samorządowych.

 

uslugi-mieszkania

Sprzątanie – usługi dla klientów prywatnych

Sprzątanie domu może być bardzo uciążliwym obowiązkiem, i to z kilku powodu. Przede wszystkim dlatego, że zabiera mnóstwo czasu i energii, które dużo lepiej było wykorzystać inaczej, np. na rozrywkę czy odpoczynek.

uslugi-inne

Sprzątanie – usługi dodatkowe

Zakres naszej działalności nie ogranicza się do sprzątania domu czy biura, ale obejmuje też szereg dodatkowych usług. Wśród najważniejszych z nich należy wymienić sprzątanie po remontach, sprzątanie po zalaniu oraz sprzątania po zgonie. Świadczymy usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych oraz podejmujemy się prac sezonowych, takich jak: sprzątanie liści jesienią czy odgarnianie śniegu zimą.

 

uslug-iwspolnoty

Sprzątanie – usługi dla wspólnot mieszkaniowych

Proponując usługi sprzątania wspólnotom mieszkaniowym, chcemy zadbać o czystość budynku, w którym znajdują się mieszkania, oraz osiedla, na którym są zlokalizowane. Podejmujemy się sprzątania klatek schodowych, piwnic, wind, chodników…